http://nowagazownia.com.pl/wp-content/uploads/2017/08/web_980x600-960x600_c.jpg

PLENEROWE SESJE MUZYKI


PUBLICZNE SCENY MUZYCZNE 2017

2 września w godz. 15:00 – 17:00
9 września w godz. 15:00 – 17:00
Park Nowe Koryto Warty/ Nowa Gazownia, ul.Ewangelicka 1

Wstęp wolny!

Fundacja Nordoff Robbins Polska oraz Fundacja Czapski Art Foundation/ Nowa Gazownia zapraszają do udziału w plenerowej sesji muzyki w ramach projektu Publiczne Sceny Muzyczne 2017. Sesje otwarte są dla wszystkich, którzy mają ochotę dołączyć do śpiewu, gry na instrumentach lub posłuchać gry innych osób. Niezależnie od umiejętności muzycznych, wieku i sprawności, każdy może stać się częścią muzycznego zespołu. W trakcie spotkań prowadzący muzyk i muzykoterapeuta wprowadzą grających do improwizacyjnego sposobu tworzenia muzyki. Nauka utworów oraz szeroki wybór instrumentów i stylów muzycznych pozwolą uczestnikom znaleźć własny sposób na włączenie się do gry. W myśl polityki równych szans, spotkania otwarte będą dla różnorodnych grup i mniejszości społecznych. Do udziału w sesjach zapraszani będą także chętni przechodnie przebywający w miejscach sesji.

Bieżące informacje o harmonogramie wydarzeń znajdują się na stronach Facebookowych: Nordoff Robbins Polska, Centrum Warte Poznania oraz Centrum Praktyk Edukacyjnych. W ramach zapowiedzi projektu zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego zeszłoroczne sesje:

https://vimeo.com/200049223

Zgłoszenia lub pytania dotyczące nieodpłatnego udziału w wydarzeniach prosimy nadsyłać drogą mailową: dominika.dopierala@nordoff-robbins.pl lub kontaktować się telefonicznie: 606 791 683.

Projekt jest finansowany ze środków Miasta Poznania oraz ze środków Centrum Praktyk Edukacyjnych w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu w ramach programu „Bardzo Młoda Kultura” Narodowego Centrum Kultury.

Menu