http://nowagazownia.com.pl/wp-content/uploads/2017/03/OpenConference_zaproszenie_web-960x600_c.jpg

BYĆ CZY MIEĆ?


Świat sztuki i biznesu, świat artystów i przedsiębiorców.
Dwa obszary połączone wspólną przestrzenią do dyskusji.

Pytanie być czy mieć może zmienić się z dylematu w konstruktywny rezultat być i mieć.

Ilość miejsc ograniczona
Wstęp bezpłatny

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Zapraszamy na otwarte spotkanie konferencyjno-warsztatowe, którego celem jest poznanie wyzwań świata artystycznego i jednocześnie potrzeb świata biznesu. Artyści i twórcy życia kulturalnego broniąc idei i sensu artystycznej działalności borykają się z problemami wykorzystanie własnego talentu i potencjału sztuki bez straty własnych wartości i przekonań. Być staje się ważniejsze niż mieć. Przedsiębiorcy i biznesmeni, którzy osiągnęli już „mieć” poszukują i przypominają sobie o tym jak istotne jest dbanie o to by być, „być” które rozbuduje ich pozycję i umocni sukcesy na innych polach.

6 kwietnia nastąpi współpraca obu obszarów, w otwartej dla każdej z prezentowanych postaw przestrzeni. Niebanalna formuła konferencji Open Space pozwoli na wypracowanie języka i narzędzi oraz nawiązanie obiecujących kontaktów. Efekty wspólnej pracy zostaną spisane i przedstawione każdemu z uczestników.

stoliki tematyczne

Wnioski staną się materiałem badawczym do opracowania prototypu klastra biznesowo-artystycznego.
Możecie mieć w nim swój udział! Poza tym poznacie ciekawe i inspirujące doświadczenia innych osób, a dla tych, którzy wolą działać zamiast słuchać innych będzie okazja do przejęcia sterów.

open_conf_info-02

Więcej informacji na naszym Facebook’u

 

Menu